Kayıt Ol
Ad & Soyad  
E-posta  
Şifre  
Şifre (tekrar)  
Kullanım koşullarını kabul ediyorum

Kayıp Şifre
E-posta  


Düzenle
Ad & Soyad  
Doğum Tarihi  
Ülke  


Şifre Değiştir
Şifre  
Yeni Şifre  
Yeni Şifre (tekrar)  


E-Posta Değiştir
Şifre  
Yeni E-Posta  
Yeni E-Posta (tekrar)  


Ara
Haberler
Vicdan Filmleri Happy Hour Daveti!
07 Nisan Pazartesi 2014 18:43
33. İstanbul Film Festivali’nde seyirciyle buluşacak olan Vicdan Filmleri’ni Hrant Dink Vakfı ve İKSV- Köprüde Buluşmalar ortaklığıyla düzenlenen Happy Hour ile kutluyoruz.
Siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Tarih:18 Nisan 2014 Cuma
Happy Hour: 17.00
Vicdan Filmleri İstanbul Film Festivali\'nde!
31 Mart Pazartesi 2014 12:19
Vicdan Filmleri'nin 2013 dönemi filmlerinden jüri tarafından en çok oyu alan 20 filmi, İstanbul Film Festivali'nde gösterilecek. 9 Nisan Çarşamba günü saat 21:30'da Atlas Sineması, Atlas 3 Salonu'nda gerçekleşecek.

Ayrıntılı bilgi için www.iksv.org/film
http://film.iksv.org/tr/etkinlikler/201
Vicdan Filmleri\'nde YAPIMLAB Bursu Zeyno Film\'den!
14 Şubat Cuma 2014 17:09
Vicdan Filmleri'nde YAPIMLAB Bursu Zeyno Film-Yapım Laboratuvarı’ndan!

Hrant Dink Vakfı’nın düzenlediği Gelin Vicdanımızla Bakalım Uluslararası Kısa Film Projesi'nin dördüncüsü bu yıl gerçekleştirildi. Uluslararası jüri tarafından oylanan ilk 20 film, 10 Aralık 2013 Dünya İnsan Hakları Günü’nde ilan edildi.
Jüri oylarıyla ilk 20 filmin belirlendiği Vicdan Filmleri seçkisinin dışında, seçkide yer alan filmlerden 2012 ve 2013 yıllarında jüri tarafından seçilen 3 kişi teşvik ödülüne layık görüldü. Teşvik ödülünü kazanan Şükriye Arslan ve Ufuk Erden, bu yıl Türkiye’yi uluslararası plaformlarda temsil eden en önemli yapımcılardan Zeynep Özbatur Atakan’ın Zeyno Film bünyesinde, genç sinemacıları sektöre hazırlamak için sürdürdüğü YAPIMLAB bursunu almaya hak kazandı.

YAPIMLAB’ın 15 Şubat 2014 itibariyle başlayacak atölyesine, jürinin kararıyla Belleksiz filminin yönetmeni Şükriye Arslan ve Tik-Tak Tak-Tik filminin yönetmeni Ufuk Erden katılacak. 24 hafta sürecek atölyede katılımcılar ilk 16 hafta temel eğitim alacak, ardından 8 hafta sektörde çalışmak istedikleri alanlarda branşlaşma atölyesine katılacaklar. Atölye bitiminde katılımcılara Zeynep Özbatur Atakan tarafından YAPIMLAB sertifikası verilecek.

Zeyno Film-Yapım Laboratuvarı sayesinde katılımcılar sinema sektörüne dair, yurt içi ve yurt dışı film yapım modelleri, ekip kurarken dikkat edilmesi gereken temel konular, temel senaryo bilgisi, hedef ve amaca uygun bütçe-finans planı, festival stratejisi, sunum (pitching) teknikleri, sözleşme mantığı, dağıtım ve pazarlama modelleri üzerine bir eğitim almış olacaklar.

Hrant Dink Vakfı olarak Vicdan Filmleri Projesi’nin bir parçası olan Teşvik Ödülü’ne katkılarından dolayı Zeyno Film- Yapım Laboratuvarı’na teşekkür ederiz.
Sayfa    1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   
Geri    İleri   Katılım Koşulları İletişim Teşekkür

powered by sinaps iletişim